Yasal Uyarı

OnLine Rezervasyon

Giriş Tarihi
  Çıkış Tarihi
 
Oda Sayısı
Oda 1 Yetişkin
Çocuk

Bosphorus

Yasal Uyarı

Star Hotels Group'un web sitesi mümkün olan en yüksek dikkat ve özen ile yapılmıştır. Web sitemizde otellerimizin en güncel bilgileri yer almaktadır.


Otellerimiz fiyat müsaitlik promosyon gibi bilgilerini her an güncelleme hakkına sahiptir. Bu sebepten dolayı oluşan fiyat yada müsaitlik farklılıklarından otellerimiz sorumlu değildir.


Web sitemizdeki fiyatlar ve müsaitlikler otellerimiz tarafından belirlendiği için sitemizde gördüğünüz müsaitlik ve fiyatlar aksi belirtilmedikçe bu bilgilerin hakkı Star Hotels Group'a aittir.


Star Hotels Group Web Vizyonumuz


Star Hotels Group web sayfasında otel oda tiplerine göre tahsis edeceği  oda kontenjan sayısı kadar , bağımsız olarak , arz talep  ve piyasa şartlarına göre YIELD MANAGEMENT amacına uygun olarak ilgili fiyatları maximum düzeyde artırmayı ve gerekli gördüğü kadar düşürme hakkını saklı tutar.

Ancak  anlaşma fiyatlarından  aşağı  düşürülme gereksinimi doğarsa  aynı oda sayısı kontenjanı kadar  çözüm ortakları ve anlaşmalı firma ve acentalara ibraz edilen satış tutarından da komisyon ödenir . ( yani  fiyat acenta ve firma fiyatının altına düştüyse düşen fiyatı acenta satın aldığı zaman paritesi kadar komisyon ödenir . ( Bu karşılıklı iki tarafı koruma öngörüsüdür.)

İnternet sayfasında kullanılan oda sayısı ve fiyatlar hiç bir anlaşma ve sözleşmeye atfedilemez ve otelin tamamen kendi insiyatifi içinde kabul edilir.

Star Hotel sgroup 30 yıldır birlikte çalıştığı acenta ve firmalara piyasa şartlarına göre en ugun fiyatı vermeyi ve tüm haklarını korumayı prensip edinir.Secure payment
Hotels
Turob Turkey Globalsign
Copyright © 2018 The Star Hotels Group Companies. All Rights Reserved.