İptal Şartları

OnLine Rezervasyon

Giriş Tarihi
  Çıkış Tarihi
 
Oda Sayısı
Oda 1 Yetişkin
Çocuk

Bosphorus

Star Hotels Group İptal Şartları

Lütfen gönderilmiş olan onay mailindeki iptal talimatlarını takip ediniz. Otelde konaklamayacaksınız  bunu 1 gün öncesinden yazılı olarak otele bildirmek zorundasınız. İptal durumunda iade olarak sadece oda ve çekimi yapılmış ekstra ücretlerin iadesi, sadece çekim yapılan kredi kartına bir hafta içinde  iade edilir. Başka bir hesaba havale yada karta ödeme yapılmaz.


Özel günlerde iptal ve no-show  koşullarını Star Grup otelleri her türlü  değiştirme hakkına  kayıtsız şartsız sahiptir.  Örneğin bazı rezervasyon iptal edilemeyen rezervasyonlardır ve geri ödeme şartları asla oluşmaz.


İki gün içinde iptali yapılmaksızın gelmeyen misafirlerimizin ilk gece konaklama ücreti iade edilmez. Ancak bazı reservasyonlar  iptal edilemeyeceği  gibi gerçekleşmediği zaman tüm günler no-show ücreti olarak  tahsil edilebilir.


Star Hotels Group'un web sitesi mümkün olan en yüksek dikkat ve özen ile yapılmıştır. Web sitemizde otellerimizin en güncel bilgileri yer almaktadır.


Otellerimiz fiyat müsaitlik promosyon gibi bilgilerini her an güncelleme hakkına sahiptir. Bu sebepten dolayı oluşan fiyat yada müsaitlik farklılıklarından otellerimiz sorumlu değildir.


Web sitemizdeki fiyatlar ve müsaitlikler otellerimiz tarafından belirlendiği için sitemizde gördüğünüz müsaitlik ve fiyatlar aksi belirtilmedikçe bu bilgilerin hakkı Star Hotels Group'a aittir.

Secure payment
Hotels
Turob Turkey Globalsign
Copyright © 2018 The Star Hotels Group Companies. All Rights Reserved.