Gizlilik

OnLine Rezervasyon

Giriş Tarihi
  Çıkış Tarihi
 
Oda Sayısı
Oda 1 Yetişkin
Çocuk

Bosphorus

Star Hotels Group Gizlilik

Starhotelsgroup.com'u İnternet üzerinden otel rezervasyonu yapmak için tercih etmenize neden olan güven duygusu bizim için çok önemlidir. Bu nedenle kişisel bilgilerinizin (kredi kartı bilgileriniz dahil) mahremiyet ve gizliliğini layıkıyla ve gayretle himaye ve muhafaza etmekteyiz.


Bilgi toplama

Otelimiz için rezervasyon yaptığınızda adınız, (ev veya iş) adresiniz, (işe ait veya kişisel) e-posta adresiniz, (cep, ev veya iş) telefon numaranız, kredi kartı bilgileriniz (kredi kartı cinsi ve numarası, CVC kodu, son kullanım tarihi, kredi kartı sahibinin adı), rezervasyonla ve sigara içilmesiyle, ekstra hamam, sauna, transfer satışları ile ilgili tercihlerinizi mümkün olduğunca sorgulayan çevrimiçi formlar doldurmanız istenecektir. Bu bilgiler rezervasyonunuzu işleme almak, gerçekleştirmek ve tamamlamak (size rezervasyonun teyidi için e-posta gönderimi dahil) için gereklidir.


Kişisel bilgilerin bildirimi

Hizmetlerimizle ilgili olarak aşağıdaki bilgileri aşağıdaki sebeplerle talep etmekteyiz:

Rezervasyon talebleri: Rezervasyonunuzu tamamlamak amacıyla ve kanunen gerekli ifşaat, adli soruşturmalar, celp ve mahkeme kararları dışında adınızı ve kredi kartı bilgilerinizi sadece rezervasyonun yapıldığı  otelimizde tutmaktayız.


Starhotelsgroup.com Türkiye ve Avrupa kişisel veri koruma kanunları uyarınca kişisel verilerin suistimali ve yetkisiz girişi önlemek amacıyla sıkı güvenlik prosedürleri takip etmektedir.


Kredi kartı bilgilerinizin güvence altına alınması

Sağlanan kişisel bilgileri güvence altına almak amacıyla uygun sistemler  ve prosedürler  uygulamakta ve kullanılmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz bize tüm kişisel ve kredi kartı bilgilerinizi şifreleyen bir güvenli sunucu protokolü aracılığıyla iletilmektedir. Kullanılan şifreleme yöntemi endüstri standardı olan "Secure Socket Layer (SSL)" teknolojisidir. SSL sertifikamız GlobalSign® (http://www.globalsign.com) tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca kişisel bilgilere erişim ve bunların kullanımı ihtimaline karşı güvenlik prosedürleri, teknik ve fiziksel kısıtlamalar uygulanmaktadır.


Sunucu ve ağımız yetkisiz girişlere karşı koruma duvarları tarafından korunmaktadır ve sunucularımıza yetkisiz giriş veya suiistimal denemelerini izlemek ve tespit etmek üzere oluşturulmuş güvenlik ihlallerini tespit sistemlerimiz bulunmaktadır.


Kredi kartı bilgileriniz rezervasyonunuzdan sonra silinecektir.

Verileriniz üzerinde söz hakkı

Kişisel rezervasyon bilgileri gözden geçirme şansına daima sahip olacaksınız. info@starhotelsgroup.com adresine bir ileti göndererek rezervasyon verilerinizi talep edebilirsiniz.
Secure payment
Hotels
Turob Turkey Globalsign
Copyright © 2018 The Star Hotels Group Companies. All Rights Reserved.